پیکاپ ویزا

تومان405,000

  • پیکاپ ویزا کانادا از آنکارا
  • بین 1 تا 3 هفته

پیکاپ ویزا چیست؟

هنگامی که پاسخ درخواست ویزا از طریق ایمیل به اطلاع متقاضی رسید، فرد موظف است با در دست داشتن پرینت ایمیل و پاسپورت خود به سفارت کشور مربوطه مراجعه کرده و نسبت به الصاق ویزا اقدام نماید. بسیاری از افراد به دلیل محدودیت‌های زمانی و یا صرفه‌جویی در هزینه‌ها با استفاده از خدمات پیکاپ از سفر مجدد به کشور ثالث و دریافت ویزای خود اجتناب می‌کنند.
به این منظور متقاضی می‌تواند با تعیین نماینده‌ قانونی، پرینت ایمیل سفارت به همراه پاسپورت خود را در اختیار این نماینده قرار داده و با هزینه‌ای بسیار کم و در مدتی کوتاه، بدون نیاز به اقامت در کشور ثالث ویزای خود را دریافت نماید.

البته باید حتما توجه داشت که ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت مستلزم اخذ مجوزهای قانونی از پلیس مهاجرت است چرا که در حالت عادی به همراه داشتن تعداد زیادی پاسپورت توسط افراد متفرقه منع قانونی داشته و صاحبین پاسپورت‌ها را نیز با مشکلاتی مواجه می‌کند.

مراحل درخواست پیکاپ ویزا

مراحل درخواست پیکاپ ویزا از این قرار است که متقاضی با در دست داشتن پاسپورت خود و هم‌چنین نامه و یا ایمیل سفارت مبنی بر موافقت درخواست ویزا به مجموعه نواگشت مراجعه مینماید.

مراحل بعدی کاملا بر عهده ما خواهد بود تا در اولین فرصت نسبت به ارسال مدارک متقاضی به سفارت و بازگرداندن پاسپورت دارای ویزا  اقدام نماییم. (هرجمعه ارسال و دریافت پاسپورت انجام میگیرد).

پیکاپ ویزای کانادا

اگرچه خدمات ویزای کانادا یکی از اصلی‌ترین خدمات مجموعه نواگشت محسوب می‌شود، اما دپارتمان پیکاپ ویزای ما نیز با بهره‌مندی از تیم مجرب اجرایی و البته دفاتر و کارگزاران برون مرزی خود آماده ارائه خدمات پیکاپ ویزای کانادا به تمامی متقاضیان محترم خواهد بود.

در حال حاضر خدمات پیکاپ ویزای کانادا، سفارت‌های این کشور در ترکیه را پوشش می‌دهد.

پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه

برای پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه کارشناسان دپارتمان پیکاپ نواگشت پاسپورت متقاضی را روزهای جمعه هر هفته از طریق پرواز مختص پیکاپ به سفارت کانادا در آنکارا ارسال کرده و پس از انجام مراحل اداری، پاسپورت مهرخورده را با اولین پرواز به تهران بازمی‌گردانند تا تحویل متقاضی گردد. اگرچه نمی‌توان زمان دقیقی برای خدمات پیکاپ تعیین نمود ولی به جرات می‌توان گفت با توجه به انجام صفر تا صدی مراحل کار و پرواز هفتگی، نواگشت سریع‌ترین خدمات را در زمینه پیکاپ پاسورت ارائه می‌دهد.

 

  • پیکاپ ویزای کانادا از آنکارابرای پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا، پاسپورت شما در روز جمعه ارسال می‌شود و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهرخورده در روز جمعه به ایران بازگردانده می‌شود. اگرچه برای این کار نمی‌توان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول این روند دو هفته طول خواهد کشید.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه

بسته به نوع ویزای کانادا مدارک موردنیاز برای پیکاپ ویزای کانادا نیز متفاوت خواهد بود.

ویزای مهاجرتی:

  • پاسپورت
  • پرینت ایمیل سفارت
  • تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (شامل نام کوچک متقاضی، قد، رنگ چشم، ایمیل، آدرس و شماره تلفن)
  • دو قطعه عکس ۵*۷ (که یک قطعه از آن مهر محل عکاسی را داشته باشد)

ویزای غیر مهاجرتی:

  • پرینت ایمیل سفارت
  • پاسپورت
  • رسید انگشت نگاری VAC

مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای کانادا

همانطور که قبلا اشاره کردیم به طور دقیق نمی‌توان مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای کانادا را تخمین زد ولی به طور معمول روند الصاق برچسب ویزای کانادا در سفارتخانه مربوطه و امور اداری مربوط به آن، بین 1 تا ۳ هفته زمان می‌برد.

شهر پیکاپ نوع ویزا همکار مسافر
آنکارا مهاجرتی و غیرمهاجرتی 90 لیر + 100/000 تومان 90 لیر + 180/000 تومان
WhatsApp chat